Update   19/02/2018 

voor wijzigingen-pour modifications: fax alg. / gén. secr 015/34 70 81 o f / ou etienne.brusselmans@telenet.be

 

Affiches:    

    24/02 St.Truiden

 

Datum

Date

Plaats

Place

Kamp

Comb

Zaal

Salle

Inrichter

Organisateur

U

Hr

Weging-Pesée

Plaats-Place

hr. weging

pesée

 

24/02/18

 

SINT TRUIDEN

1 kvb dames

 

10 Ama

3 Elites

 

Sportcomplex St Pieter

Olympialaan 10

3800 St Truiden

 

Trudo BC (Lesuisse)

 

0495/64 81 39

 

19.30

Ama : zaal

Elites :23/02

Gasthof De Statie

Wilderenlaan 63

3800St Truiden

18.00

 

 

17.00

 

24/02/18

 

LESSINES

 

12 Ama

Salle de l’Ipam

Rue de la Déportation 37

7860 Lessines

BC Lessinois

0495 78 42 11

 

9.00

 

Salle

 

17.00

3-4/03

2018

GENT

Vlaamse Boks Liga vzw

kampioenschappen

 

Ama

 

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw in samerwerking met BC Golden Gloves

 

15.00

 

Idem zaal

 

12 – 14

uur

03-04/03

2018

CHARLEROI

CHAMPIONNATS LFB

 

Ama

 

Parc des Sports

Rue des Olympiades 2

6000 Charleroi

12 Rounds Promotion

+ L.F.B.

0471 88 33 37

 

15.00

 

salle

 

12.00-14.00

17-18/03

2018

GENT

Nationale

kampioenschappen

 

Ama

 

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw in samerwerking met BC Golden Gloves

 

 

15.00

 

Idem zaal

 

12 – 14

uur

24/03/18

GENT

Nationale

kampioenschappen

 

Ama

 

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw in samerwerking met BC Golden Gloves

 

 

15.00

 

Idem zaal

 

12 – 14

uur

 

30/03/18

GENT

IBF Intercontinental

4 Ama

7 Elites

Topsporthal Vlaanderen

Zuiderlaan 14 – 9000 Gent

 

Claiude Van Den Heede

0032 473 83 96 56

 

19.00

Ama : zaal

Elites :Biznis Hotel

Zelebaan 100-Lokeren

17.00

 

?

 

31/03/18

 

WAREGEM

4 Ama

1 Elite

Dochy Ludovic via Dujardin

0485/79 58 03

Expohallen

Zuiderlaan 70

8790 Waregem

 

20.00

 

Idem zaal

 

18.00

 

maandag

02/04/18

 

 

BREDENE

 

7 Ama

3 Elites

Sporthal Bredene

Ter Polder

Spuikomlaan 21

8450 Bredene

Vzw Boxing Dolphin

0475/34 02 98

0495/65 76 20

 

16.00

Ama :zaal

Elite : 01/04

nog te bepalen

14.00

 

17.00

 

06/04/18

 

BORGERHOUT

 

12 Ama

Zaal De Roma

Turnhoutsebaan 286

 2140 Borgerhout

BBS Antwerpen

0472/53 95 15

 

20.00

 

Zaal

 

17.00

 

13/04/18

 

GENT

7 Ama

3 Elites

Galveston site 2° verdiep

Hurstweg 8 – 9000 Gent

Flanders Boxing Corporation

0475/588325

 

20.00

Ama : zaal

Elites : 12/4 nog te bepalen

18.00

 

21/04/18

 

CHATELINEAU

10 Ama

3 Elites

Ecole J.Destrée

Place Jules Destrée 47

6200 Châtelineau

BC Garcia

0476/89 12 26

 

19.00

Ama : salle

Elites :20/04 L’Arigento

Chée de Fleurus 280

6060 Gilly

17.00

 

18.00

22/04/18

ANDERLECHT

 

ANNULE-ANNULEREN

 

 

 

 

 

28/04/18

 

IXELLES

12 Ama

3 Elites

Sallz Emergence

Rue du Sceptre 19

1050 Ixelles

Esquive Ixelloise

0477/36 30 01

 

18.00

Ama : zaal

 

Elites : A définir

16.00

 

28/04/18

 

HERSTAL

Interclubs

 

15 Ama

Hall Omnisport Michel Daerden

Rue de l’Abattoir 65

4040 Herstal

 

GMG Herstal-Renerte

0478/79 09 59

 

14.00

 

Ama :salle

 

12.00

 

 

01/05/18

 

 

BRUGGE

 

 

10 Ama

2 Elites

 

 

Zaal Tempelhof

Tempelhof 57 – 8000 Brugge

 

 

BC Kingscobra

0472/97 32 20

 

 

18.00

Ama : zaal

Elites : 30/04 Snookersalon Kingsclub

Slachthuisstraat 20

8000  Brugge

16.00

 

 

15.00

 

11/05/18

 

AMAY

 

12 Ama

Gymnase Communal

Rue de l’Hôpital 1

4540 Amay

Amay BC

0496/11 11 58

 

19.30

 

salle

 

17.30

12/05/18

OOSTENDE

Mogelijk WBC

6 Ama

6 Elites

Versluys Dôme

Northlaan 13 – 8400 Oostende

Maatala Yassine

+32 492 45 95 06

19.00

Ama :zaal

Elites :11/05 nader te bepalen

16.45

 

18.00

 

19/05/18

 

POPERINGE

 

15 Ama

 

Zaal Maeke Blyde

Doornstraat 44

8970 Poperinge

BC Poperinge

0498/57 50 81

 

20.00

 

Zaal

 

17.30

 

19/05/18

 

LEBBEKE

10 Ama

1 Elite

Farys Sportcentrum Lebbeke

Koning Albert1 straat 124

9280 Lebbeke

BC No Limits

0477/55 99 59

 

19.30

Ama : zaal

 

Elites : zaal

16.30

 

15.00

 

19/05/18

 

CHARLEROI

6 Ama

6 Elites

 

Spiroudôme

Av.des Olympiades

6000 Charleroi

12 Rounds Promotion

+32 479 575 215

 

17.00

Ama :salle

Elites :18/05 Lieu à déterminer

15.00

 

18.00

 

19/05/18

 

HERSTAL

6 Ama

4 Elites

Salle Omnisport de la Préhalle

Rue Emile Muraille 158

4040 Herstal

Promotion GMG

0475/43 41 18

 

17.00

Ama :salle

Elites :18/05 Post Hurbise 160-4040 Herstal

15.00

 

18.00

 

26/05/18

 

LA HESTRE

 

12 Ama

Salle Omnisport de la Drève

Ruelle Vanhulst 15

7170 La Hestre

B.T. Bellini

0497 326 328

 

19.30

 

Salle

 

17.30

 

02/06/18

 

OOSTENDE

 

6 Ama

2 Elites

Versluys Arene « nicolas feuillate »

Leoplod Van Tyghemlaan 62

8400 Oostende

 

BT Houtland (Steen VDK Projects)

0497/41 17 74

 

19.00

Ama : zaal

Elites : 1 jun nog te bepalen

15.00

 

17.30

15/09/18

GENK

10 Ama

Limburghal

Jaarbeurslaan 6 – 3600 Genk

The Boxing Company

0477/68 94 97

18.00

Ama :zaal

16.00

24/10/18

LIEGE

Sart Tilman

5 Ama

6 Elites

Country Hall

Allée du Bol d’Air 19

4031 Angleur

12 Rounds Promotion asbl

+32 479 575 215

 

18.00

Ama : salle

Elites :23/10

Lieu à déterminer

17.00

 

18.00

 

01/11/18

 

IZEGEM

 

4 Ama

6 Elites

Sporthal De Krekel

Heilig Hartstraat

8870 Izegem

Flanders Boxing Corporation

0475/588325

 

17.00

Ama : zaal

Elites : 31/10 nog te bepalen

15.00

 

03/11/18

 

BRUXELLES-HEIZEL

WBA-WBC-EBU

3 Ama

8 Elites

Palais 12

Av de Miramar

1020 Bruxelles

Esquive Ixelloise

0477/36 30 01

 

18.00

Ama :salle

Elites :02/11

A définir

16.00

 

10/11/18

 

BERNISART

11 Ama

1 Elite

Salle Omnisport du Préau

Rue Fraity 76

7320 Bernisart

Talki Michel

069/57 57 55

0475/40 49 31

 

20.00

Ama : salle

Elites : 09/11 BC Talki Blaton-Rue Haute 72

7320 Blaton

16.00

 

 

18.00

 

10/11/18

 

BRUXELLES

10 Ama

2 Elites

Palais du Midi

Rue R.Van Der Weyden 3

1000 Bruxelles

Volpe Salvatore

0486/28 69 15

 

14.00

Ama :salle

Elites :09/11 BT Bruxelles

Rue des Capucins 19

1000 Bruxelles

12.00

 

 

16.00

 

17/11/18

 

NAMUR

10 Ama

2 Elites

Hall Omnisport de la Plante

Chée de Dinant 220

5000 Namur

Dujardin Georges

0498 79 90 52

 

19.30

Ama : salle

Elites : 16/11 lieu à déterminer

17.30

 

20.00

 

17/11/18

 

IXELLES

12 Ama

3 Elites

Sallz Emergence

Rue du Sceptre 29

1050 Ixelles

Esquive Ixelloise

0477/36 30 01

 

18.00

Ama : salle

Elites : A déterminer

16.00

 

30/11/18

 

BERCHEM

Ama ?

Elites ?

Het Rooi

Berchemstadionstraat 73

2600 Berchem

Sporting A (Wils Joris)

 

03/338 96 49

 

18.00

Ama : zaal

Elites : Sportclub Aba

?

?

 

25/12/18

 

IZEGEM

 

4 Ama

6 Elites

Sporthal De Krekel

Heilig Hartstraat

8870 Izegem

Flanders Boxing Corporation

0475/588325

 

17.00

Ama : zaal

Elites : 24/12 nog te bepalen

15.00

 

02/02/19

 

INGELMUNSTER

KVB

 

5 Ama

4 Elites

 

Sporthal Ingelmunster

Bollewerpstraat 92a

8770 Ingelmunster

 

Dujardin Marnix (WPM promotions)

0485/79 58 03

 

19.30

Ama : zaal

Elites :01/02 Fitnes Onegym

Hugo Verieststraat 4

8870 Izegem

18.00

 

 

19.30