LEYSEN Koen 14/09/79 BC Meerhout 11877

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

Info

1 25/03/06

Tienen

Mathieu Michael ( Tiense BC )

WP

4x2

.
2 29/04/06

Tienen

Vandries J. ( BC Grézien )

WP

3x2

.
3 20/05/06

Kapellen

Dinger David ( Nederland )

WP

3x2

.
4 25/06/06

Oplinter

Vandries J. ( BC Grézien )

WP

3x2

.
5 07/10/06

Gent

Baihi Rachid (Patro Harelbeke )

LP

3x2

.
6 28/10/06

Hautrage

Covyn Danny ( BC Gym Namurois )

LP

3x2

.
7 01/11/06

Izegem

Ngabu Yves ( BC Roeselare )

LP

3x2

.
8 30/12/06

Bruxelles

Van Hooste Nick ( The Bokskes )

WP

4x2

.
9 10/02/07

Meerhout

Boydens Johan ( Flandria Oostende )

WRSCr2

4x2

.
10 17/03/07

Mechelen

Van Hooste Nick ( The Bokskes )

WP

4x2

.
11 07/04/07

Namur

Covyn Danny ( BC Gym Namurois )

LP

4x2

.
12 28/04/07

Ixelles

Gillot Renaud ( Atals-Henrotin )

LP

4x2

Silver Belg. Champ
13 12/05/07

St. Truiden

El Goulbzouri Ahmet ( BT Mechelen )

LP

4x2

.
14 27/05/07

Deinze

Ngabu Yves ( BC Roeselare )

LP

4x2

.
15 02/06/07

Lichtaart

Gillot Renaud ( Atals-Henrotin )

WP

4x2

.
16 29/06/07

Hijfte

Idigov Islam ( Wimme BC )

WP

4x2

.
17 29/09/07

Soumagne

Valentov Vladimir ( one 2 one Evere )

LP

4x2

.
18 06/10/07

Deinze

Van Hooste Nick ( The Bokskes )

WP

4x2

.
19 27/10/07

Deinze

Tiben Dominic ( NL )

WP

4x2

.
20 10/11/07

Hoogwoud

Tiben Dominic ( NL )

LKOr2

4x2

.
21 02/02/08

Meerhout

Cherbushka Andrei ( LBC Trudo )

LP

4x2

.
22 01/03/08

Tienen

Bijlhout Clifton ( Noble Art Deinze )

LP

4x2

.
23 12/04/08

Lichtaart

Dubatsjov Ajubek ( BC Roeselare )

WDisqr1

4x2

.
24 12/05/08

Deinze

Bijlhout Clifton ( Noble Art Deinze )

LKOr1

4x2

.
25 06/09/08

Muldorf

Udvari Atila (Germany)

Draw

4x2

.
26 27/09/08

Liège

Michel Gaetan ( Amay BC )

LP

4x2

.
27 03/10/08

Deinze

Van Hooste Nick ( The Bokskes )

WP

4x2

.
28 08/11/08

Retie

Ngabu Yves ( BC Lichtaart )

LP

4x2

.
29 15/11/08

Liège

Dufaux Christophe ( Gym Namurois )

LP

4x2

.
30 24/01/09

Gemert

Ngabu Yves ( BC Lichtaart )

LP

3x3

Finale Zuid NL Champ.
31 28/02/09

Meerhout

Buzlu Cem ( BC Queensbury )

LP

3x3

.
32 31/05/09

Meerhout

Saricam Gokham ( Box Cie )

LP

4x2

.
33 27/09/09

Hasley

Fornling Sven

LP

3x3

Silver Tournament Denmark
34 07/11/09

Retie

Jur Alexandre (BC Amay )

WP

3x3

.
35 12/12/09

Emines

Baghouz Ali ( BC Hangeki )

LKOr2

3x3

.
36 20/02/10

Meerhout

Verlinden Filip ( Bull's Gym )

LP

3x3

.
37 30/04/10

Brugge

Ozo Namdi ( Wimme Brugge )

WP

3x3

.
38 08/05/10

Olmen

Laggoune Bilal ( BC Aalst )

WP

4x2

.
39 29/05/10

Gent

Laggoune Bilal ( BC Aalst )

WP

4x2

.
40 06/11/10

Retie

Pengel Hugo ( Antw. Boksschool )

LP

3x3

.
41 26/02/11

Meerhout

Buzlu Cem ( Boxing Lovers )

WP

3x3

.
42 02/04/11

Deurne

Jur Alexandriu ( GMG Promotion )

LP

3x3

.
43 16/04/11

Eghezee

Laggoune Bilal ( Aalst BC )

LP

3x3

.
44 28/01/12

St. Truiden

Van Mechelen Bert ( LBC Trudo )

LP

3x3

.
45 18/02/12

Meerhout

Weuts Kurt ( Bulls Gym )

LP

3x3

.
46 04/03/12

Gent

Bouanan Yassine ( Bru Box Academy )

LABr2

3x3

.
47 12/01/13

St. Truiden

Hacibabayev Hacibaba (Cocktail BC )

Draw

3x3

.
48 02/02/13

Meerhout

Gedik Gokham ( NL)

LP

3x3

.
49 01/03/13

Gent

Vrancken Junior ( Mac Dilsen )

LP

3x3

.

Updated by Bob Logist 03-03-13